BLACKHOOK-P12X24
PSA Sheets: Blackhook, 12"x 24"
https://www.klingspor.com/web/image/product.template/153765/image_1920?unique=ad864bb
Not Available For Sale
/ EA
  • Width
  • Length
  • Special Feature
This combination does not exist.
EA
Item Sold 1 Per Box or Pack LAY FLAT DO NOT ROLL
Item Number
BLACKHOOK-P12X24
Description
Product Details
Material Black Hook
Grain Blackhook
Application Conversion from PSA to Kling-o
Width 12
Length 24
Specifications
Main
Backing Attachment PSA (Pressure Sensitive Adhesive)
Material Black Hook
Color Black
Hole Pattern No Hole
Dimensions
Width 12 in.
Length 24 in.