FMP-R12X18X1
Floor Maintenance Pad 12"x 18"x 1" Thick, Red
https://www.klingspor.com/web/image/product.template/192907/image_1920?unique=9b4cdfb
Not Available For Sale
/ Box of 5
  • Color
  • Width
  • Thickness
  • Material Application
This combination does not exist.
Item Sold 5 Per Box or Pack
Item Number
FMP-R12X18X1
Description
Product Details
Material Non-Woven
Grain Aluminum Oxide
Width 18
Specifications
Main
Color Red
Dimensions
Width 18 in.
Thickness 1 in.