SCREEN080-12X18
Mesh Screen Sheets: 80 Grit, 12"x 18"
https://www.klingspor.com/web/image/product.template/192090/image_1920?unique=a6b99e3
Not Available For Sale
/ Box of 10
  • Width
  • Length
This combination does not exist.
Item Sold 10 Per Box or Pack-
Item Number
SCREEN080-12X18
Description
Product Details
Material Mesh Screen
Grit Size 80
Width 12
Length 18
Specifications
Main
Backing Net/Mesh
Backing Attachment Plain
Grit 80
Material Mesh Screen
Color Black
Hole Pattern No Hole
Dimensions
Width 12 in.
Length 18 in.